TSI students uzņemts Eiropas zaļo inovāciju programmā

Robotikas un aditīvo tehnoloģiju inovāciju pētniecības klastera maģistrantūras students un pētnieks, inženieris Ivans Gercevs, ir veiksmīgi izturējis atlases posmu konkursā “Green Alternatives for European Autonomy” (GAEA). Ivans iesniedza jaunuzņēmuma ideju “DiProGer Pane” – dronu, kurā kā elektronika un sensori tiek izmantoti pārstrādāti mobilie tālruņi. Pieteikumu ir apstiprinājuši eksperti, un Ivana komanda tagad ir oficiāls GAEA programmas dalībnieks!

iDeaHub: Ideju prezentācijas

31. maijā TSI Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs iDEAHUB aizvadīja dinamisku pasākumu, kurā komandas prezentēja savas idejas un risinājumus dažādām nozares problēmām. Komandu starpā bija
iDeaHub

iDeaHub: Ideju prezentācijas

Šo piektdien, 31. maijā, plkst. 17:30 iDEAHUB – TSI Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs rīko ideju prezentāciju pasākumu! Komandas, kas iesniegušas pieteikumus savu inovatīvo ideju īstenošanai vai nozares izaicinājumu risināšanai, prezentēs savus projektus žūrijai, kura pieņems lēmumu par grantu piešķiršanu ideju īstenošanai.
prizes

TSI biznesa inkubatora iDEAHUB prezentācijas pasākums un apbalvošana

30. novembrī, “Tech Industry 2023” izstādes ietvaros notiks TSI biznesa inkubatora iDEAHUB finālprezentācijas pasākums, kur 13 jauniešu komandas uzstāsies ar saviem start- up jeb jaunuzņēmumu prezentācijām, kā arī trīs augstāk novērtētās komandas tiks apbalvotas ar 5000, 3000 un 1000 eiro inovāciju stipendijām.
class with students

Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls: vieslekcija iDEAHUB komandām

25. septembrī LatBAN (Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls) valdes priekšsēdētājs Kirill Golub vadīja īpašu meistarklasi TSI studentiem. Uzzinot par biznesa eņģeļu lomu iespēju kapitāla investīciju piesaistē, meistarklases beigās TSI studentiem bija iespēja prezentēt savu jaunuzņēmuma ideju un saņemt konstruktīvas atsauksmes.
photos from events

Pateicība nozares pārstāvjiem par veiksmīgu sadarbību 2022./2023. studiju gadā

Mēs esam par daudzveidīgu un pilnvērtīgu studiju pieredzi, tāpēc TSI studiju procesā veiksmīgi integrē zinātnisko un praktisko pieredzi, kā arī vieslekcijas un citas aktivitātes no nozares pārstāvjiem. Vēlamies izteikt lielu pateicību uzņēmumiem un viņu pārstāvjiem par veiksmīgu sadarbību, lekcijām un darbnīcām, dalību karjeras dienā, kā arī atbalstu TSI olimpiādē un iDEAHUB biznesa inkubatora projektā un mentoringā