prizes

TSI biznesa inkubatora iDEAHUB prezentācijas pasākums un apbalvošana

30. novembrī, “Tech Industry 2023” izstādes ietvaros notiks TSI biznesa inkubatora iDEAHUB finālprezentācijas pasākums, kur 13 jauniešu komandas uzstāsies ar saviem start- up jeb jaunuzņēmumu prezentācijām, kā arī trīs augstāk novērtētās komandas tiks apbalvotas ar 5000, 3000 un 1000 eiro inovāciju stipendijām.
class with students

Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls: vieslekcija iDEAHUB komandām

25. septembrī LatBAN (Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls) valdes priekšsēdētājs Kirill Golub vadīja īpašu meistarklasi TSI studentiem. Uzzinot par biznesa eņģeļu lomu iespēju kapitāla investīciju piesaistē, meistarklases beigās TSI studentiem bija iespēja prezentēt savu jaunuzņēmuma ideju un saņemt konstruktīvas atsauksmes.
photos from events

Pateicība nozares pārstāvjiem par veiksmīgu sadarbību 2022./2023. studiju gadā

Mēs esam par daudzveidīgu un pilnvērtīgu studiju pieredzi, tāpēc TSI studiju procesā veiksmīgi integrē zinātnisko un praktisko pieredzi, kā arī vieslekcijas un citas aktivitātes no nozares pārstāvjiem. Vēlamies izteikt lielu pateicību uzņēmumiem un viņu pārstāvjiem par veiksmīgu sadarbību, lekcijām un darbnīcām, dalību karjeras dienā, kā arī atbalstu TSI olimpiādē un iDEAHUB biznesa inkubatora projektā un mentoringā
Last call

Pēdējais un īsais iDEAHUB uzsaukums!

Pieteikšanās termiņš ar visiem aizpildītiem dokumentiem līdz 12.jūnija plkst.24.00. TSI iDEAHUB paziņo par sesto un noslēdzošo inovatīvo ideju projektu konkursu. Šoreiz komandām sešu mēnešu vietā projekts būs jāīsteno četru mēnešu laikā. Lūgums pieteikties konsultācijai, rakstot uz ideahub@tsi.lv. Konkursam var pieteikties JEBKURŠ studējošais augstskolā, vidusskolā, arodskolā vai koledžā. Lai pieteiktos konkursam, Jums ir jāizvēlas inovāciju ideja no Ideju bankas vai arī jāpiedāvā sava. Veiksmīgam projektam jāizveido komanda, kā arī obligāti jāizvēlas darba vadītājs un jāaizpilda pieteikuma veidlapa un...
ideahub winners

Tiešsaistes seminārs tiem, kas vēlas piedalīties iDEAHUB

Nesen, starp trīs labākajiem inovācijas Start-Up biznesa projektiem no jauniešiem tika izlozēts balvu fonds 8000 eiro apmērā. Tagad, tev ir iespēja pieteikties dalībai iDEAHUB inovāciju biznesa inkubatora projekta jaunajā plūsmā, lai kļūtu par nākamo uzvarētāju un attīstītu savu uzņēmumu. Lai uzzinātu vairāk par procesu un dalības priekšrocībām (piemēram, par stipendiju un finansējumu tavai idejai), apmeklē tiešsaistes semināru.

Pagarināta pieteikšanās iDEAHUB inovācijas projektu konkursam!

Taking into account the great interest, The Centre of Innovation and Entrepreneurship “iDEAHUB”extends the application call until February 13, 2023, at 12:00 EET. Apply now!