3. konkurss inovāciju projektu pieteikšanai

Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs “iDEAHUB” sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu (TSI) ir izsludinājis trešp Inovācijas projektu pieteikumu konkursu!

Projekta mērķis ir sekmēt studējošo inovāciju pieteikumu īstenošanu, kas attīsta studējošo inovācijas spēju un uzņēmīgumu, t. sk. uzņēmējspēju, risina sabiedrībai vai tās daļai nozīmīgas problēmas, stiprina augstskolu un studējošo sadarbību ar komersantiem un piesaista privāto finansējumu Studentu inovāciju programmas īstenošanai.

Aicinām ikvienu studentu no jebkuras augstskolas, vidusskolas, tehnikuma vai koledžas pieteikties projektam un izstrādāt jaunas tehnoloģijas, gan fiziskas, gan digitālas. Turklāt, esam atvērti arī jauniem sadarbības projektiem no nozares!

Ar iDEAHUB tu:

  • saņemsi finansējumu idejas attīstīšanai (līdz 11 000 eiro)
  • iegūsi 200 eiro stipendiju uz 6 mēnešiem katram dalībniekam
  • piedalīsies semināros un apmācībās
  • iespēja iegūt kādu no balvām vērtībā līdz 5000 eiro

Pieteikšanās ir atvērta līdz 10. oktobrim, 2022 pl. 12:00. Piesakies jau tagad!

Kā pieteikties?

All information about the iDEAHUB project can be found here. Do not hesitate to reach us out – iDEAHUB team will be happy to answer any questions regarding the project!

iDEAHUB darbība tiek atbalstīta Eiropas Reģionālas attīstības fonda projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” / iDEAHUB (Nr.1.1.1.3/21/A/006) ietvaros.