Vēl četras komandas iegūst iDEAHUB grantus!

Šonedēļ tika paziņots par vēl četrām komandām, kas Transporta un sakaru institūtā (TSI) īstenos inovatīvo projektu izstrādi “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” projekta ietvaros, ko realizē TSI inovāciju un uzņēmējdarbības centrs iDEAHUB.Grants for Students Innovations”, runned by TSI’s iDEAHUB – Centre of Innovation and Entrepreneurship.

iDEAHUB projekta ietvaros tiks izstrādāta platforma dzelzceļa apkopes darbiniekiem Railway Maintenance Platform dzelzceļa apkopes datu uzglabāšanai un analīzei, izmantojot datorredzi. Railway Maintenance Web-platform for railway operations, storing and analysing railway maintenance data using computer vision.

Tiks izstrādāta arī jauns aplikācija APDoc, kas automatizēs attēlu informāciju datu un dokumentācijas veidošanai un apstrādei kravu pārvadāšanas kompānijām.

Ar nepacietību gaidām sabiedrībai tik ļoti nepieciešamu ierīci neredzīgiem cilvēkiem Volkirion, kas ļaus attālināti uztvert objektus izmantojot sensorus.

Katrs no mums varēs drīzumā iepazīties ar ChatBot jeb tērzēšanas botu MyCompany, kas spēs sniegt informāciju par autobusu kustības grafikiem un maršruta plānošanu.

iDEAHUB atbalsta komandas, piedāvā bezmaksas apmācības un dalību meistarklasēs, veicina biznesa partneru iesaisti un finansējumu projektu attīstībai.

Novēlām komandām veiksmi un atbalsts no mūsu puses garantēts!

Apskatija:
administrator   Vladimirs Petrovs   Nikita Stepanovs   Nikita Mickevics   Mihails Kica