meeating

Dizaina domāšanas kurss (online)

TSI Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs iDEAHUB piedāvā 10.-12.klašu skolēniem un studentiem unikālu iespēju bez maksas apgūt kursu “Dizaina domāšana” (“Design Thinking”). Dizaina domāšana ir kļuvusi izplatīta prakse ceļā uz inovācijām. Kursa mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas un prasmes Dizaina domāšanā, lai studenti varētu veiksmīgi īstenot inovatīvas un radošas idejas. Dalībniekiem, kuri apmeklēs vismaz 80% no visām nodarbībām, tiks izsniegti sertifikāti.

Kurss notiks no 2.maija līdz 20.jūnijam angļu valodā. Nodarbības notiks katru pirmdienu no plkst. 16.00 līdz 19.10 tiešsaistē. Piekļuves saite tiks nosūtīta pirms nodarbības sākuma reģistrētiem dalībniekiem.

Kursa tēmas:

  • Ievads dizaina domāšanā
  • Ievads izpratnē par lietotāju
  • Ievads risinājuma izpētē
  • Risinājuma materializēšana
  • Prakse

Dalībniekiem, kuri apmeklēs vismaz 80% no visām nodarbībām, tiks izsniegti sertifikāti.

Apskatija:
administrator   Nikita Mickevics   Nikita Stepanovs   Mihails Kica   Manu Viktors Vilks   Daniels Matjuhovs   Azars Redjkins   Gustavs Jākobsons   Mihails Korčevskis   Anna Līdaka   Vladimirs Petrovs   Paula Vanaga   Aleksandra Volkova   Kirils Koļesņikovs   Chiara Hubermann   Vasilijs Vilks   Harijs Liepins   Janis Arents   Mihails Kudrjavcevs   Nikolajs Romancevics   Reinis R   Anastasija Urbane   Janis Volberts   Valerya Makshanova   Maftuna Bulyaeva   Alisa Purvina   Valerija Isajeva   junaid ahmed